• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Poprzedni Następny
Mateusz Barański

Mateusz Barański

Tancerz, choreograf

Mateusz Barański- swoja przygodę z tańcem towarzyskim zaczął w 2005 roku, kontynuuje ją do dziś. Jest zwycięzcą wielu Ogólnopolskich Turniejów Tańca, a także Pucharu Okręgu Podkarpackiego w różnych klasach. Uczestniczył również w turniejach Mistrzowskich np Mistrzostwa Polski w klasach, Mistrzostwach Okręgu, turniejach cyklu Grand Prix Polski. Obecnie posiada najwyższą krajową klasę taneczną "A" w tańcach latynoamerykańskich i klasę sportową "B" w tańcach standardowych. Umiejętności taneczne rozwija również w dziedzinie tańca klasycznego pod okiem primy baleriny Svietlany Antoni. Brał udział w rożnych warsztatach tanecznych z tańca współczesnego lirical jazzu i jazzu. Stawia na ciągły rozwój taneczny. szkoli się pod okiem Mistrzów Polski Par Zawodowych, Mistrzów Polski Amatorów oraz uczestniczył w szkoleniach Mistrzów Świata Zawodowych.

Adrian Szydełko (Karton)

Adrian Szydełko (Karton)

Tancerz, choreograf

Adrian Szydełko - bboy Karton - instruktor i tancerz uliczny, specjalizuje się w stylu breakdance (bboying) biorąc udział w zawodach i warsztatach z tancerzami z całego świata w tym z prekursorami stylu breakdance w Ameryce - Mr Wiggles i Europie - bboy Storm. Poza tym czerpał wiedzę od takich tancerzy jak bboy Kid David, bboy Lilou, bboy Roxrite, bboy Neguin i wielu innych. Dwukrotnie brał udział w obozie tanecznym Street Dance Kemp w Czechach, gdzie zgromadzeni byli tancerze uliczni z całego świata. Poza breakdance'm na parkiecie czerpie radość z house'u, w którym się szkoli odkąd poznał pierwsze podstawowe kroki. Za jedną z najważniejszych cech tancerza uważa kreatywność i dlatego uczył się podstaw również innych styli takich jak: popping, krumping, hip-hop dance, locking, a nawet mniej związanego z breakdance'm tańca współczesnego. Brał udział w wielu pokazach tanecznych oraz współtworzył projekt "Teatr Tańca Fabryka Sztuki Ulicznej". Prowadził warsztaty dla młodzieży w domach kultury w Rzeszowie i Dębicy oraz zajęcia taneczne w klubie fitness w Sanoku.

Anna Pels

Anna Pels

Tancerka, choreograf

Przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła w 2002 roku i kontynuuje ją do dziś. Zwyciężczyni wielu Ogólnopolskich Turniejów Tańca. Obecnie posiada najwyższą krajową klasę taneczną „A” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ponadto ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika. Bardzo lubi pracę zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Stawia na ciągły rozwój taneczny oraz naukowy.

Szkoli się pod okiem Mistrzów Polski Par Zawodowych, Mistrzów Polski Amatorów oraz uczestniczyła w szkoleniach Mistrzów Świata Zawodowców.

Pittner Grzegorz (Alien)

Pittner Grzegorz (Alien)

Tancerz, Dietetyk, Instruktor Fitness
Optymistycznie nastawiony do świata oraz pasjonacko do tańca, dąży do postawionych sobie celów.
To w wieku 15 lat zaczął swoją przygodę taneczną, począwszy od „Tańca towarzyskiego” przechodząc przez „Jump Style”, doszedłszy do stylu tanecznego, jakim jest „Popping”, który jest jego stylem wiodącym.
Swoim optymizmem oraz pracowitością zaraża ludzi na warsztatach tanecznych, które prowadzi w Polsce jak i za jej granicami. Nałogowy turysta z czego wynikają jego częste wyjazdy na zawody, na których niejednokrotnie zajmował miejsce na podium, a także egzotyczne podróże do Japonii, którą fascynuje się na co dzień i czerpie z niej inspiracje.
Ponadto świetnie odnajduje się na deskach teatru, gdzie gra rolę zarówno tancerza jak i aktora podczas spektakli. Lecz na tym jego umiejętności się nie kończą, od 2014 roku został dodatkowo instruktorem fitness oraz dietetykiem.


Jego motto brzmi:
"Człowiek powinien szukać i udoskonalać się całe życie".